Jaki jest powód zmęczenia i problemów ze snem u 21-latka?

Witam mam 21 lat i od 7-9 miesiecy zauważyłem u siebie pogorszenie stanu zdrowia. Zaczęły występować zmęczenia i senność do tego co jakiś czas brak porannych wzwodów i zmniejszony popęd seksualny. Od jakiegoś tygodnia towarzyszy mi mega zmęczenie, brak porannych erekcji, brak popędu seksualnego. Proszę o odpowiedz co mam z tym zrobić bo staje sie to uciążliwe dla mnie.

Dzień dobry!

Należy skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który przeprowadzi wywiad i zaleci podstawowe badania.

Pozdrawiam!

Opisywane przez pana objawy wymagają diagnostyki somatycznej, wykonania badań laboratoryjnych. Nie da się tego zrobić przez internet. Powinien się pan udać do lekarza, opowiedzieć o tych trudnościach, a następnie wykonać zlecone badania. Dalsze postępowanie zależy od wyników badań laboratoryjnych. Jeśli u podłoża opisywanych dolegliwości leży choroba ciała, postępowanie pierwszego rzutu będzie obejmowało radzenie sobie z jej objawami.