Jaki jet powód powstawania narośli podskórnych i jak je wyleczyć?

Mam 49 lat jestem mezczyzna I pod skora W roznych czesciach ciala pojawily sie takie jakby narosty podobne do kolek nieco mniejszych niz pileczki ping- pong. Narosty te mam po klatka piersiowa , Z Tyle na plecach, pod lopatka I na klatce piersiowej w okolicach piersi Ale pod skora I na zebrze. Troche mnie niektore bola sa twarde, co mam zrobic do jakiego lekarza sie udac?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac Się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie, być może to tliszczaki