Co oznacza ból ciała i częste oddawanie moczu?

Witam, mam 25 lat.Meczy mnie ból praktycznie całego ciała.bolą mnie ręce , nogi ,klatka piersiowa nawet palce. Przy tym odaję często mocz nawet 15 razy dziennie. Badania krwi i moczu nic nie wykazała. Pomocy Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie . Być może wskazana będzie diagnostyka endokrynologiczna