Jaki laser bądź zabieg można wykonać na 5 cm białej bliźnie?

Witam, Proszę o poradę w sprawie długoletniej blizny. Jaki laser bądź zabieg można wykonać na 5 cm białej około 20 letniej bliźnie na brodzie w okolicach dolnej wargi, żeby ją usunąć bądź zmniejszyć jej widoczność. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Szanona Pani,
Aby pozbyć się dokuczliwego widoku białej blizny, należy wykonać plastyczną korektę chirurgiczną blizny. Więcej można powiedzieć po zbadaniu Pani
zapraszam na konsultację kontakt z recepcją 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej