Jaki lek może ograniczyć te ataki padaczki u męża?

Witam mój mąż ma 32 lata od 3 lat choruje na epilepsje dostaje leki DEPAKINE CHROMO 500 i niestety nie pomagają miewa ataki co miesiąc i nie może normalnie funkcjonować wyniki badań ma dobre czy można znaleźć lek po którym mąż niebd miał częstych ataków padaczki ?

Witam! Należy dopasować dawkę do poziomu walproinianów we krwi (chodzi o uzyskanie poziomu terapeutycznego). Jeżeli skuteczność jednego leku zawodzi, to zawsze można uzupełnić jego działanie kolejnym. Dawkowanie należy monitorować nie tylko określaniem poziomów terapeutycznych stosowanych leków we krwi, ale przede wszystkim badaniami EEG. Powodzenia W. Łuczkowski.