Jaki wpływ na kolejne ciąże mają poprzednie cesarki?

Urodzilam pierwsze dziecko przez cc w stycNiu 2015 roku. Nastepnr rowniez przez cc w kwietniu 2016. Dzis ,dowiedzialam sie ze jestem znowu w ciazy. Czy tak krotki odstep miedY jedna a druga cesarka moze miec zly wplyw na moje I dziecka zdrowie? Nie wiem czy kazdy lekarz ginekolog zna takie przypadki... I do jakiego powinnam sie zglosic..

Lek. Tomasz Budlewski

Bardziej niebezpieczne może być dla Pani. Proponuje udac się do lekarza ginekologa przede wszystkim nalezy ocenić grubość bliZzny macicy po poprzednich cc