Jakie badania należy wykonać przy problemach z oddychaniem i snem oraz zawrotach głowy?

Witam, mam 19 lat i od pewnej sytuacji nerwowej mam problemy z oddychaniem, mam wrażenie jakby tylko przepona oddychała. Dodatkowo nie mogę spać, mam zawroty głowy, ciężko mi coś przełknąć. Dzieje się tak od 3 miesięcy i nie chce przestać.. Byłam u lekarza rodzinnego , który przepisał mi tabletki do jelitowe , które tylko pogorszyły mój stan. Proszę o pomoc, jakie badania powinnam wykonać?

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczna jest ocena pani stanu klinicznego podczas badania w celu ukierunkowania diagnostyki. Sugeruję udać się na ponowną wizytę do lekarza prowadzącego. Część objawów może mieć tło nerwicowe, ale konieczna jest odpowiednia diagnostyka różnicowa.