Do jakiego specjalisty się udać, jeśli mam zawroty głowy, drętwienie kończyn, sztywność karku?

Mam 46 lat i od września takie dolegliwości: zawroty głowy, drętwienie kończyn, sztywność karku od niedawna, czasem problem z koncentracją ogólne zmęczenie, nagłe napady snu. Słyszę bardzo dobrze. Do jakiego specjalisty mam się udać.

Witam!
Lekarz pierwszego kontaktu, zbada fizykalnie, ciśnienie krwi, zleci podstawowe badania laboratoryjne, TSH, poziom cukru, elektrolitów, hormonów płciowych i w zależności od uzyskanych wyników podejmie odpowiednie postępowanie.
Powodzenia
W. Łuczkowski.