Jakie badania wykonać na zawroty głowy?

Mam polozeniowe...tak mysle, zawroty glowy. Nie moge sie schylic, odchylic glowy do tylu, oraz nie moge spac na lewym boku. Spie na wznak. Dopler tetnic szyjnych w normie. Bylam u lekarzy. Laryngologicznie, badanie sluchu i neurologicznie jest ok. Nie mam mdlosci. Rezonans kregow szyjnych wykazal dyskopatie ale bez ucisku na rdzen. Trwa to juz 3 miesiace. Bardzo mnie to meczy. Jakie jeszcze wykonac badania?

Był Doppler tętnic kręgowych? Może to kamyczek w narządzie oto-litowym ucha wewnętrznego się przemieszcza? Rzadkie schorzenie ale bywa. czasami przechodzi samo jak kamyczek się zakotwiczy. tego nie pokaże żadne badanie ale RM głowy by się przydał z kontrastem. Licho nie śpi.