Jakie badanie może określić czym jest guz?

Witam. Jakie badanie może określić czym jest guz, wielkości połowy mandarynki po prawej stronie, dolnej części szyi. Mężczyzna miał robione USG i określono, że jest to torbiel z płynem. Badania krwi nie wykazały nieprawidłowości. Oczekuje na wizytę u specjalisty ale nie mieszka w Polsce i nie wie co to za lekarz i jakie badanie. Chciałąbym mu pomóc i pokierować. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy jak to wyglada w usg i czego może być to torbiel, konieczna wizyta u chirurga jak sadze Ew laryngolog