Jakie mogą być przyczyny bóli okolicy biodra u 21-latki?

Witam. Mam 21 lat - 6 lat temu nagle pojawił się ostry ból w okolicy lewego biodra, który utrudniał mi chodzenie. Jeździłam z tym do ortopedy, reumatologa i ginekologa, leżałam w szpitalu i nikt nie umiał stwierdzić co mi dolega, ponieważ wszystkie wykonane badania były w normie. Miałam zakaz chodzenia- przykucie do łóżka miesiąc czasu, później stopniowo chodzenie o kulach. Jedynym sposobem dla lekarzy było przepisanie tabletek nasennych i stwierdzenie że nic mi nie jest.. Ból się utrzymywał 2/3miesiace , po czym odpuścił i systematycznie wracał w okresie miesiączkowania. Pomagałam sobie zastrzykami przeciwbólowymi i przeciwzapalnymi, jednak nie zawsze były skuteczne. W między czasie kilka razy miałam zdiagnozowane zapalenie ścięgna właśnie w tej samej okolicy miednicy. Za każdym razem zakaz chodzenia, leżenie w łóżku i zażywanie antybiotyków ze sterydami. Od około 2 tygodni dolegliwości wróciły- ból jest codziennie. Od tych 6 lat nie uprawiam żadnych sportów, dostałam zakaz ćwiczeń. Nie mogę spać na lewym boku (kwestia 5sekund aż zacznie bolec), dłuższe spacery nie wchodzą w grę, wchodzenie czy schodzenie po schodach sprawia dużo utrudnień, czy nawet dłuższe siedzenie w jednej pozycji- muszę mieć wyprostowana lewą nogę by ból był mniejszy, już nie wspominając o zarzuceniu „nogi na nogę”.. itp. Czy moze ktoś miał podobne objawy i wie co powinnam robić lub do kogo się z tym zgłosić?

Lek. Tomasz Budlewski

a czy były badanie stawy krzyżowo-biodrowe? proponuję udać się do lekarza internisty, po przeanalizowaniu dotychczasowej diagnostyki będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.