Jakie można wykonywać ćwiczenia i rehabilitację u osoby chorej na raka po operacji usunięcia jelita?

Mój tato ma raka został operowania ma założony worek bo usunęli mu jelito grube na dodatek kręgosłup mu nie pozwala wstawać z łóżka jakie można przeprowadzić ćwiczenia by mu pomóc chodzić nogi ma sprawne i niewiem co dalej a 7 miesięcy leży i nie chodzi

Najlepiej poprosić do domu fizjoterapeutę na wizytę prywatną. Po leczeniu onkologicznym nie ma przeciwwskazań do żadnych ćwiczeń o ile pacjent czuje się na siłach i ma chęć ćwiczyć. Aktywność fizyczna jest zalecana.