Jakie są częste przyczyny nerwic seksualnych u mężczyzn?

Witam serdecznie, Jakie są najczęstsze przyczyny nerwic seksualnych u mężczyzn? Temat jest mało poruszany.

Witam Pana,

problemy, które Pan porusza są bardzo poważnymi problemami. Proponowałabym skonsultowanie się z lekarzem seksuologiem, który dokładnie wytłumaczyłby Panu w czym jest rzecz. W trudnych sytuacjach nie warto opierać się na informacjach internetowych, które z reguły są ogólne a nie szczegółowe. Każdy człowiek jest inny i każdy ma swój własny problem, proszę więc iść do lekarza. Pozdrawiam serdecznie, Alicja Jankowska