Jakie są skutki długotrwałego stosowania leku sterydowego typu Nasonex?

Jakie są skutki długotrwałego stosowania leku sterydowego typu nasonex,? czym to grozi. Plus ketotifen w tabl. I aerius w syropie. Dziecko z alergia na pyłki. 6 lat. Długotrwałe mam na myśli od lutego fo czerwca jak pyla leszczyna, olcha, brzoza...

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wszystkie działania niepożądane ma Pani wymienione w ulotkach dołączonych do opakowań w.w leków.