Jakie są szanse, że udało mi się zajść w ciążę?

Jeśli miesiączkę miałam 24-08 dni owulacji to mniej więcej 9i10 września. A płodne chyba były od 3-09 . Przez wszystkie dni od 3 do 11 włącznie nastąpił wytrysk , a moje beta hcg = 0,100 (badanie wykonanne między 8 a9 dniem po spodziewanej owulacji :( jakie są szanse że jednak udało mi się zajść w ciążę . kiedy najlepiej powtórzyć badanie dla 100% pewności ? Z góry dziękuję

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Badanie może Pani powtórzyć już po kilku kolejnych dniach. Tak naprawdę jest ono wiarygodne już po 8 dniach od stosunku.