Jazda autem z naderwanym więzadeł pobocznym

Czy z naderwanym wiązadłem pobocznym moge jezdzic autem?(kurs prawa jazdy) od naderwania minął miesiąc(podobno się zrasta)

Dzień dobry,
każdy uraz tego typu skutkuje wytworzeniem się blizny. Jazda samochodem nie spowoduje ponownego naderwania. Jednak proponowałbym podjąć się rehabilitacji, aby zmniejszyć ryzyko ponownych urazów, szczególnie jeśli uprawia Pani jakąkolwiek formę aktywności ruchowej.
pozdtawiam