Jednorazowa biegunka w 20 tygodniu ciąży

chciałabym się dowiedziec czy mam powody do zmartwien jak mam biegunke na razie tylko jeden raz a jestem w 20 tygodniu ciazy...bylam wczesniej u lekarza tzn wczoraj bo mialam lekkie krwawienie w poniedzialek i niby wszystko bylo ok

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Jednorazowa biegunka w ciąży nie powinna niepokoić. W przypadku pojawienia się kolejnych epizodów biegunki, wymiotów oraz podwyższenia ciepłoty ciała proszę o kontakt z lekarzem.