Kamica woreczka żółciowego a diagnostyka hematologiczna

Witam wg usg wykonanego w marcu 2015 mam w woreczku żółciowym jeden kamień o wielkości 2 cm jak na razie nie miałam ostrego ataku czasem pobolewa mnie w boku po jakimś błędzie dietetycznym byłam u chirurga na nfz który powiedział że ze względu na to iż jestem w trakcie diagnostyki hematologicznej nikt nie wykona u mnie zabiegu a w przypadku ataku będę leczona zachowawczo. Mam w wywiadzie problemy tendencja do krwawien niestety diagnozy nadal brak od stycznia co dalej boję sie nagłego ataku

Jeśli ma Pani kamice pęcherzyka i daje ona dolegliwości powinna Pani poddać się operacji. Niestety nie wiem jakiego typu diagnostykę hematologiczną ma Pani na myśli, ale właściwie nie ma takiego schorzenia hematologicznego które całkowicie wykluczałoby możliwość wykonania operacji.