Kandydoza u 21-latki a Pifamucin

Witam, mam 21 lat. Pół roku temu ginekolog stwierdził u mnie kandydozę. Przepisał mi pimafucin. Wzięłam 3 globulki i objawy przeszły. Niestety wczoraj znowu nawróciła mi się prawdopodobnie ta choroba. Nie mogłam wytrzymać z bólu. Wzięłam jedną globulkę na noc ale tej samej nocy dostałam okres. Na ulotce przeczytałam, że podczas miesiączki nie można używać tego leku. Jednak nie mogę wytrzymać, ponieważ odczuwam straszne pieczenie i swędzenie. Nie wiem co mam zrobić, proszę o pomoc.

Piotr Pilarski

Może Pani używać jednak skuteczność może być zmniejszona z powodu wydobywającej się krwi miesiączkowej. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.