Karmienie piersią i brak kupy u dziecka od 2 tygodni

witam karmie piersia 6 tyg.niemowlaka i od 2 dni nie zrobilo kupy wczesniej prezyła sie przy robieniu kupki denerwowała lekarz mówił ze to normalne przy piersi kazał podawac syrop debridat oprócz tego dostaje delicol i espumisan kiedy zacznie robic kupki?usg wpozadku a ja wykluczyłam mleko itp.zaznacze ze duzo oddaje gazów

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przyniesie efektu w ciągu najbliższych kilku dni to konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza prowadzącego.