Kaszel, chrypka i zgaga po spożyciu posiłków

Witam, często po jedzeniu/piciu mam taki jakby kaszel/chrypkę. Nie wiem, czy to ma coś z tym wspólnego, ale dodam, że często mam też zgagę. Czego może być to przyczyna oraz co powinienem z tym zrobić.

Lek. Tomasz Budlewski

Mozliwe że to refluks, proszę udać sie do lekarza byc może leki zmniejszające wydzielanie kwasu solnego pomogą, bądź dostepne w aptece bez recepty prearay typu Ranigast