Kaszel z odruchem wymiotnym, ból w klatce piersiowej i zatkany nos

Od 3 miesięcy mam męczący kaszel od paru dni ból w klatce piersiowej.Kaszel z odruchem wymiotnym.zatkany nos bez zadnej wydzieliny. w nocy przyspieszone bicie serca. Pulmonolog przepisał mi Fostex Ventolin i nic nie pomaga. w tej chwili zażywam salmex 500 ventolin i nic

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym kontrolę u lekarza rodzinnego oraz wykonanie EKG.