Kiedy doszło do poczęcia na podstawie bHCG i USG ciąży?

Witam mam pytanie ... Jezeli robilam bete hcg 23.09wyszło 5 tygodni pozniej usg 26.09wyszlo 5 tyg i 3 dni pecherzyk owodniowy 10 mm pozniej 3.10 zarodek mial 5 mm nastepnie wynonalam usg 28.10 wyszlo 10 tyg i 1 dzien długosc od glowy do pupy 34.1mm Kiedy doszlo do poczecia ? dlugosc cyklu mniej wiecej 28, 27 dni zdradzilam swojego chlopaka 14 sierpnia wzielam tabletke spoznilam sie kilka godzin 19 .08mialam plamienie czy moglo to byc spow.tab.czy to zapł. ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z podanych informacji wynika, że do poczęcia doszło w ostatnim tygodniu sierpnia/pierwszych dniach września.