Kiedy po urazie rzepki noga będzie sprawna?

Witam. Od sierpnia mam nogę w gipsie i stabilizatorze( z dwutygodniową przerwą)na początku miałem zwichnięcie rzepki jednak jeszcze nie kończąc rehabilitacji doznałem zerwania ścięgna mięśnia czworoglowego i przeprowadzono mi operacje jednak po tygodniu rehabilitacji znowu po upadku zerwalem to ścięgno,jednak teraz odrazu rozpoczęto rehabilitację ale lekarz kazał narazie zginąć nogę do 30 stopni. Moje pytanie brzmi czy po tak długim usztywnienu noga może dojść do sprawności ? Dodam że mam 18 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego sadze ze szybsza rehabilitacja może spowodować więcej działań niepożądanych