Kiedy powinnam dostać następny okres?

Ostatnio okres miałam 13 stycznia, a skończył się 18 styczna, kiedy powinnam dostać okres, ujmę, że staramy się z mężem o dziecko, a okresu nadal nie ma.
Proszę o pomoc.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
brak miesiączki w takim przypadku może mieć związek z ciążą. Dlatego proponuję wykonanie testu ciążowego. Trudno określić, kiedy ma się pojawić miesiączka. Nie podała Pani jak długie są cykle, czy są regularne, czy opóźnienia już się wcześniej zdarzały, czy towarzyszą temu inne objawy. Dlatego nie potrafię odpowiedzieć na Pani pytanie.
Gdyby miesiączka się nie pojawiła, a wynik testu ciążowego był ujemny, konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam