Kiedy powinnam rozpocząć nowy blister po przerwie?

Witam! Przez ostatni czas zażywałam tabletki antykoncepcyjne dwuskładnikowe. Wizyta u ginekologa odbyła się dnia kiedy powinnam rozpocząć nowy blister po przerwie. Jednak lekarz zdecydował o zmianie tabletek na jednoskładnikowe i tego dnia już zażyć nową pigułkę. Problem polega na tym, że tego dnia żadna apteka nie mogła zrealizować recepty i tabletkę zażyłam dzień później. Kiedy będę zabezpieczona?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie podała Pani niestety nazwy tabletek - proszę zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania. Tam znajdzie Pani informacje dotyczące w/w sytuacji.