Kłótnie w małżeństwie rok po ślubie

Z zona jesteśmy niecały rok po ślubie. Ona jest wybuchowa, ja również. Bardo się kochamy ale nie umiemy się dogadać. Mamy dziecko. Po każdej kłótni obiecujemy sobie ze od teraz będzie juz spokój, ale nie jest. Mała pierdola prowadzi do dyskusji, a ta przeradza się w wielką aferę gdzie lecą wyzwiska, obrażanie się i walka o dziecko. Potem jest smutek i znowu powrót z płaczem. Nie wiem co robić, obawiam się ze sami sobie nie umiemy pomoc. Jak mamy się dogadać i trzymać się ustalonych zasad?

Witam. Wygląda na to, że sposoby zażegnania problemu, które Państwo sami próbujecie stosować - nie działają. Dlatego zachęcam do rozważenia podjęcia terapii małżeńskiej. Pozdrawiam

Witam
Jak Pan napisał już wielokrotnie próbowaliście sobie poradzić i poprawić relacje między sobą. Ja sugerowałabym żebyście Państwo rozważyli możliwość skorzystania z pomocy psychoterapeuty zajmującego się psychoterapią par.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak