Kłucie w klatce piersiowej, uczucie lęku, pocenie się i wrażenie zasłabnięcia

mam pytanie od ok.5 miesiecy borykam sie z roznymi dolegliwosciami kucie w okolicy serca ,uczucie leku pocenie sie ,uczucie ze zaslabne po zrobieniu wszystkich badan okazuje sie ze jestem zdrowa .Poszlam do psychologa na rozmowe bylam 3 razy i bylo super po2 tygodniach czuje ze wraca kucie w sercu ,i zawroty glowy .Mam pytanie czy to depresja czy nerwica lekowa bo moja pani psycholog niewie .Czy pomoze mihydroxyzinum czy cos innego musze brac

Witam,
czy po 3 wizytach przerwała Pani spotkania? Terapia jest procesem i żeby efekty były trwałe potrzeba trochę czasu. Sama diagnoza objawu (np. zespół leku napadowego) nie jest wystarczająca. Konieczne jest rozpoznanie mechanizmu odpowiedzialnego za pojawienie się właśnie tego symptomu. Na to potrzeba czasu. Zachęcałabym do powrotu na terapię.
Pozdrawiam