Kolejność wyżynania zębów u 3,5-latka

Mojemu 3,5 miesięcznemu synkowi pojawił się już pierwszy ząbek. Nie jest to jednak jedynka a dolna trójka. Czy to prawidłowe? Martwię się, że synek może mieć później problemy ze zgryzem. Jak dbać o ząbki u tak małego dziecka?

Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl

Witam serdecznie,

Często obserwuje się u dzieci przedwczesne wyrzynanie zębów mlecznych. Warto udać się wówczas do gabinetu na badanie stomatologiczne.