Konflikty z matką i sprawy sądowe

co zrobić kiedy matka 83 lata znienawidziła rodzinę od 10-lat ciąga mnie po sądach plicjach prokuratorach którzy odrzucają jej zarzuty ale ja już jestem bardzo zmęczony tym zastraszaniem i biciem po operowanej głowie znieważaniem ubliżaniem mam tego serdecznie dość robi to przy pomocy swojch koleżanek ze zboru świadków jehowy do których zapisała się dwa lata temu mózg ma tak wyprany że ledwie można ją poznać ale w rozmowie z ludżmi jest bardzo elokwentna i wygadana

Wartą rozważenia jest także konsultacja z psychologiem, który pomoże bardziej stanowczo stawiać granice, radzić sobie ze stresem i emocjami w relacji z mamą.

Tu nie ma co myśleć o psychologu tylko bez zwłoki poszukać dobrego prawnika celem ubezwłasnowolnienia krewkiej pani. To przynajmniej pozwoli uniknąć dalszych kłopotów natury formalnej. Przy tej okazji (badanie psychiatryczno- psychologiczne) okaże się też czy mamę można ewentualnie leczyć.