Konizacja szyjki macicy i silne krwawienie

witam serdecznie mam problem chciałam spytać o poradę . O tuz jestem 2 miesiące po konizacji szyjki przez 2 mc miałam normalnie miesiączkę lecz tym razem dostałam tydzień wcześniej po trzecim dniu buchlo zemnie krwia i ustalo udalam sie do lekarza stwierdził krwiaka osiniaczenie oraz jakaś błonkę mam lekarz powyciagal troche skrzepów zrobil usg dopochwowe troszkę wysokie edymetrozum i powiedział ze samo musi sie oczyścić nie rozumiem nic proszę o pomoc co robic.

Kontrola /usg dopochwowe/ po menstruacji. W przypadku stwierdzonego pogrubienia endometrium do rozważenia diagnostyka hormonalna, suplementacja gestagenem w II fazie cyklu.