Kontakty partnera z inną dziewczyną

Witam, moj partner pisze z inna dziewczyna, łaczy ich wspolna pasja, jednak granica pisania o niej, została przekroczona. On uwaza ze wszystko jest w porzadku , a ja cierpie. Juz z nim rozmawiałam o tym i to nie dało skutków. Powiedział ,że nie mam się czym martwić. Jednak mi się to nie podoba skoro się jej zwierza. Nie moge zobaczyć ich rozmów. Wszędzie ma hasła i zauwazyłam, ze sie ukrywa jak jej odpisuje. Mam dość, co moge jeszcze zrobic, poza rozmowa? On chyba nie chce ze mna rozmawiac...

Witam, proszę ponownie na spokojnie porozmawiać z partnerem o tej sytuacji i o swoich odczuciach w związku z pisaniem do innej kobiety, proszę dokładnie opisać mu w jaki konkretnie sposób przekroczył według Pani tzw ,,granicę koleżeństwa", jeśli ma Pani jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie zaufania do partnera proszę przemyśleć wasz związek i porozmawiać z nim o tym.Pozdrawiam.

Lepszą drogą jest wyjaśnienie niż przeszukiwanie rozmów, które wywołuje często bunt i napięcie, a także niechęć. Jeśli jednak partner nie chce o tym rozmawiać, można bardzo jasno i konkretnie powiedzieć o swoich czuciach, emocjach z tym związanych i oczekiwaniach wobec partnera. Będzie miał szansę jasno Pani odpowiedzieć, a Pani będzie wiedziała "na czym stoi"