Korekta zeza rozbieżnego

Witam mam pytanie dotyczące mojej wady wzroku mam natomiast zeza chyba rozbieznego bo ucieka mi raz jedno raz drugie pytanie moje brzmi czy jest możliwość korekty na NFZ i ile się czeka plus minus mam 20 lat Grzegorz

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej istnieje możliwość wykonania zabiegu w ramach NFZ. Sugeruję telefon do konkretnej placówki, w której chce Pan przeprowadzić operację, ponieważ terminy są bardzo różne w zależności od miejsca.