Krew w stolcu u 4-miesięcznego dziecka

witam moja coreczka ma 4 miesiace ogolnie rozwija sie swietnie jest jeden problem krew w kupce wszystkie badania wyszly prawidlowo nikt nie wie co moze byc przyczyna tym bardziej ze nic oprocz tego jej nie dolega nic jej nie boli nie jest marudna brzuszek miekki ,karmiona mlekiem bebillon pepti 1,nie ma zatwardzen wyproznia sie kilka razy dziennie czy ktos moze nam pomoc?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza gastroenterologa dziecięcego. Po bezpośrednim badaniu oraz przeanalizowaniu już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.