Krwiak po operacji wodniaka

Czy krwiak po operacji wodniak może trwać tygodniami???. Twarde Guzy w worku moszny są już 4 tygodnie. Nie bolą...nie zmniejszają się

Witam , bez zbadania nie jestem w stanie odpowiedzieć autorytatywnie! Proszę koniecznie zgłosić się do operatora! Może to nie są groźne krwiaki , a może wymagają interwencji chirurgicznej! z.żurawski