Kulka pod górną powieką u 20-latki

Dzień dobry. Pod górną powieką mojego oka od dłuższego czasu znajduje się kulka wielkości piasku. Powiedzmy od roku, nie wiem jaki to jest dokładnie czas. Czy ktoś wie co to może być? Drugą sprawą jest drugie oko. Miałam tam gradówkę przez około dwa lata. Zniknęła lecz pozostał taki jakby ślad w postaci opadnięcia kawałka powieki i rzęs. Czy należy coś z tym zrobić? Proszę o pilną poradę. Pozdrawiam.

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem przebytych stanów zapalnych powiek. Raczej nie wymagają interwencji, warto jednak udać się do lekarza rodzinnego który przeprowadzi bezpośrednie badanie.