Leczenie zaburzeń wzwodu przy lordozie

witam jestem mezczyznom majacym 32 lata i chcialem sie spytac jak mozna skutecznie leczyc zaburzenia wzwodu majac wade postawy lordoza i kifoza w stopniu malym i miesnie miednicy sa ponapinane i miednica jest troche wysunieta do przodu i stad miesnie w odrebie miednicy sa napiete wzwody poranne normalnie wystepuja czy mozna tutaj stosowac jakie preparaty utrzymujace wzwod czy najlepiej udac sie do lekarza urologa dziekuje

Lek. Artur Jeliński Urolog

Nie bardzo rozumien poco panu leki ale moze lepiej brdzie jak pan prozmia zurologiem albo sekusologiem