Lęk o wszystko i zawroty głowy

uczucie zawrotow głowy, czarne mroczki przed oczami jak jestem na dworzu,uczucie ze zaraz zemdleje ogolny lek o wszystko, bol kregoslupa uczucie ciezkiej glowy i pieczenie ze szczypaniem, czasami mam wrazenie ze stoje obok wlasnego ciala, jak z kims rozmawiam czesto jego twrz mi sie zatrzymuje jej obraz, jak jest juz za glosno w jakims miejscu mam uczucie jak bym miala zaraz zemdlec, co to moze byc?pozdrawiam
ponad rok temu

Witam Panią Serdecznie,

Sugerowałabym, żeby nie czekać i sięgnąć po pomoc specjalistyczną - do psychiatry lub psychologa, celem zdiagnozowania Pani objawów i zaproponowania odpowiedniego dla Pani leczenia terapeutycznego (w ramach NFZ-tu lub prywatnie).

Życzę Pani radości i pomyślności,
Irena Mielnik-Madej
irena.mielnik.madej@gmail.com