Zawroty głowy, osłabienie i drżenie ręki a nerwica

mam pytanie po zrobieniu wszystkich badan okazuje sie ze mam nerwice ale od pewnego czasu dziwnie sie czuje zawroty glowy ,bole glowyuczucie jak bym byla pijana bola mnie oczy i takie dziwne uczucie calej prawej polowy ciala takie ciezkie jest i do tego czasem drzy mi reka i mam wrazenie ze upadne .Czy to tez nerwica

Mogą to być także objawy nerwicy. Szczególnie jeśli badania nie wykazały innych schorzeń. Proszę zgłosić się na psychoterapię, która jest najlepsza metoda poradzenia sobie z zaburzeniami lękowymi.