Drżenia mięśni u 27-latki a możliwe przyczyny

Witam , mam 27 lat, moje objawy to drzenie miesni calego ciala, nawet glowy, trzesace sie rece, dziwne odczucia w glowie, obraz w oczach mi sie trzesie (drzy)chodzi mi sie dziwnie jak by wszystko sie trzeslo, nogi sa jakies sztywne, czasami mam wrazenie, ze nie zuje swojego ciala, mialam mnostwo badan i nic , jedynie test na borelioze watpliwy.Badanie Emg tez nic nie wykrylo, czy to poczatek SLA

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.