Lęk przed konsekwencjami i komunikacją

Witam:) mam klopot z soba od malego... jestem lekliwy przed wyzwaniami I boje sie ponosic konsekwencje poprostu czuje I jestem utwierdzony w swcyh slabosciach poprostu czuje ze zachowuje sie jak kobieta w wielu sytuacjach I nie raz zebym sie wykazal odwaga musi byc poprostu dla mnie jasna ta sytuacja... boje sie nie znanego nie podejmuje ryzyka...

Witaj :) Zasugeruję Ci udanie się do coacha lub terapeuty na trening osobowościowy. Przede wszystkim nauczysz się kontrolować lęk i wypracujesz pewne efekty samozachowawcze w trudnych sytuacjach. W razie problemów i pytań zapraszam do kontaktu :)

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu