Lęk przed utratą życia i bliskich

Witam. Caly czas sie zamartwiam, boje sie zyc bo boje sie kazdej chwili i kazdego dnia ze moze mi sie cos stac zaraz albo moim bliskim, do tego wczesnie nagle sie budze co dzien rano i mam czeste mdlosci. Co to moze byc? Czy to cos groznego?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to początki depresji. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność badania psychiatrycznego.