Lęki i uczucie gorąca a myśli o śmierci

Witam mam 20 lat ostatnio miewam lęki przez które odechcewa się żyć i myśli się tylko o śmierci.podczas tych ataków mam nagły przypływ gorąca uczucie ze zaraz się umrze bije mocniej serce ale nie aż tak żeby unosił się bluska jak mowie to sprawia to wrażenie jak był przymroczony czy coś w tym guście ciężko mi to określić trzeba tego doświadczyć. Również ostatnio łatwo się denerwuje oraz łatwo wyprowadzić mnie z równowagi w domu fakt prawie co dzień się krzyczy i podnosi głos co to może byćnerwy

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam wizyte u psychiatry celem postawienia rozpoznania i wdrożenia odpowiedniej terapii/leczenia. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy mogą być wynikiem nasilonego stresu. Tak naprawdę może być to jednak także wynik wielu chorób. Jeśli nie jest Pan sobie w stanie sam poradzić z lękiem, sugeruję konsultację ze specjalistą psychiatrą.