Lewy płat tarczycy niejednorodny, z obecnością zmian ogniskowych

Chciałabym dokończyć wysłany opis MR . ;Przewężony jest lewy kanał korzeniowy C6-c7.Lewy płat tarczycy niejednorodny,z obecnością zmian ogniskowych.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie tarczycy oraz szyjnego odcinka kręgosłupa. Wskazana jest wizyta u specjalisty endokrynologa oraz ortopedy.