Zapytaj lekarza

1 , 0 1 4 , 9 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mała ilość spermy podczas masturbacji u 26-latka

Dlaczego czasami masturbacja trwa dosłownie kilka minut i wytwarza się mała ilość spermy, a czasami nawet powyżej 10 minut. Pytam się, ponieważ ostatnio dziewczyna masturbowała mnie i cały proces trwał bardzo długo ponad 10 minut, gdzie mój członek był podniecony dużo wcześniej podczas gry wstępnej, a dzisiaj gdy sam się masturbowałem sam proces trwał dosłownie kilka minut, a masturbacja nie sprawiła mi przyjemności i takich doznań jak ostatnio. Od czego to może zależeć?
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Jak się ma partnerkę, to lepiej unikać autoerotyzmu (onanizmu, pornografii), główną formą aktywności powinny być zachowania erotyczne w diadzie. Obserwowanie różnic zachowań jest niecelowe, kontakt z partnerką a "samozaspokajanie" - to są dwie różne aktywności... Proszę pamiętać, że energia seksualna jest jedna i określona, nie należy jej trwonić. Pozdrawiam Pana. JW, seksuologia.org.pl

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety