Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 3 8 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mała ilość spermy podczas masturbacji u 26-latka

Dlaczego czasami masturbacja trwa dosłownie kilka minut i wytwarza się mała ilość spermy, a czasami nawet powyżej 10 minut. Pytam się, ponieważ ostatnio dziewczyna masturbowała mnie i cały proces trwał bardzo długo ponad 10 minut, gdzie mój członek był podniecony dużo wcześniej podczas gry wstępnej, a dzisiaj gdy sam się masturbowałem sam proces trwał dosłownie kilka minut, a masturbacja nie sprawiła mi przyjemności i takich doznań jak ostatnio. Od czego to może zależeć?
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Jak się ma partnerkę, to lepiej unikać autoerotyzmu (onanizmu, pornografii), główną formą aktywności powinny być zachowania erotyczne w diadzie.
Obserwowanie różnic zachowań jest niecelowe, kontakt z partnerką a "samozaspokajanie" - to są dwie różne aktywności...
Proszę pamiętać, że energia seksualna jest jedna i określona, nie należy jej trwonić.
Pozdrawiam Pana. JW, seksuologia.org.pl

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety