Małe i czerwone plamki na penisie a podejrzenie grzybicy

Witam, od jakiegoś czasu (6 miesięcy) niereguralnie pojawiają się na moim penisie małe czerwone plamki i wówczas penis mnie swędzi/boli. Domyśliłem się, że może to być grzybica penisa. Polecono mi lek clotrymazol. Niestety jestem licealistą i nie stać mnie wizytę u urologa (100 zł). Co mam robic?

Witam. Być może konieczne jest zastosowanie leków doustnych. Tego typu leczenie może zaordynować również lekarz pierwszego kontaktu.