Mdłości i zawroty głowy a możliwość ciąży

Witam. Mam problem otóż od 2 dni mam mdlości i kreci mi się w głowie do tego nie mam okresu jednak pobolewal mnie brzuch i piersi mam tez takie jak przed okresem. Ostatni raz spałam z chłopakiem 3 miesiące temu od tamtej pory mialam 2 miesiaczki. Od tamtej pory nie kochamy się tylko wzajemnie zaspokajamy bez stosunku. Moje pytanie czy moge byc w ciazy ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych objawów stwierdzić czy jest Pani w ciąży. W tym celu proszę wykonać test ciążowy. Mówiąc ogólnie ryzyko ciąży jest jednak niewielkie.