Miękkie zgrubienie pod skórą łydki

Na przednio - bocznej czesci golenk nad koscia piszczelowa wyczuwam miejsca nagromadzenia mieciutkiej tkanki unoszaca skore lydki. Widac te uniesienie golym okiem. Podzlam na usg, ale patologicznej tkanki nie stwierdzono. Co dalej? Jakies inne badania wykonac, czy zapomniec? Dodam, ze najpierw mialam to tylko na prawej nodze, potem zaczelo sie pojawiac na lewej. Czy mozliwe, ze jest to takie rozlozenie tkanki podskornej? Czy wskazanie na jakas chorobe?

Witam serdecznie,
jeżeli usg nie wykazało żadnych nieprawidłowości nie ma powodów do niepokoju. Najprawdopodobniej związane jest to z charakterystycznym rozmieszczeniem tkanki podskórnej i warstwy tkanki tłuszczowej w tym miejscu.