Mieszkanie z chłopakiem i myśli o odejściu

500 znaków to trochę za mało by opisać. Mieszkam z chłopakiem i jego mamą. Niedługo jego mama idzie mieszkać na dół, gdzie Karol z kolegą kończą remont. Olewa mnie, uważa że marudzę i narzekam, mówi że mogę odejść, a ja nie wiem co robić. Kłócimy się, droczymy. Karol trochę pije, boję się że z tym kolegą też będzie choć obiecał. Mało czasu spędzamy razem, czuję że mu już nie zależy, na wyznania go bierze po alkoholu. Kocham go ale rozmowa nie pomaga, a jak się spakuję to powie żebym szła.

Tak tez nalezy zrobić, tak bym mogła powiedzieć, ale zrobi Pani to na co będzie Panią stać. Jeżeli partner Panią lekceważy, w dodatku pije, to warto zadać sobie Pytanie, co mnie trzyma przy nim? Istnieje termin: kobieta kochająca za bardzo oraz toksyczne związki. Proszę w internecie poszukać tym okresleń i pójść do psychologa

Dzień dobry. Faktycznie Pani sytuacja nie jest łatwa. Mieszka Pani z "teściową" z którą trudno jest Pani się dogadać i z chłopakiem, który ryzykownie pije i nie podejmuje działań, żeby to zmienić. Proponuję porozmawiać z chłopakiem, co jest gotowy zrobić, żeby zmienić ten stan rzeczy. Proszę pamiętać, nie słowa a czyny pokazują gotowość do zmian. Proszę też zapytać siebie, czego tak na prawdę oczekuje Pani od życia i od związku z mężczyzną.
Pozdrawiam serdecznie