Mniejsze ciśnienie w uchu

okolo pol roku temu mialam problem z uchem nie slyszalam na nie. Okazalo sie ze cisnienie w jednym uchu mam mniejsze. Teraz zaczelo bolec pulsuje i jest pogorszony sluch, Lekarze przepisuja jakies pierdoly typu kropelki.

Nie wiem co znaczy że ciśnienie miałaś mniejsze? Czy to była tympanometria? Przyślij przynajmniej wykres badania audiometrycznego. Jak oddychasz nosem? Kropelki działają tylko w uchu zewnętrznym a ty masz problem z uchem środkowym jak mniemam. Nie wiem przyjedź do Tbg-u.